گروه فلسفه اسلامیمطالب ویژه

جلسه هم‌اندیشی علمی گروه پژوهشی «فلسفه اسلامی» مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران با گروه پژوهشی «فلسفه اسلامی و حکمت معاصر» پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی

به گزارش روابط عمومی مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران، جلسه هم‌اندیشی علمی گروه پژوهشی «فلسفه اسلامی» مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران با گروه پژوهشی «فلسفه اسلامی و حکمت معاصر» پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی،‌ در بهمن‌ماه ۱۴۰۲ با حضور اعضای هیئت علمی دو گروه در اتاق جلسات گروه فلسفه اسلامی و حکمت معاصر پژوهشگاه در تهران برگزار شد.
اعضای حاضر در این نشست عبارت بودند از: دکتر احمد شه‌گلی (عضو هئیت علمی و مدیر گروه فلسفه اسلامی)، دکتر محمد حسین‌زاده (عضو هیئت علمی گروه فلسفه اسلامی)، و دکتر محمدجعفر جامه‌بزرگی (عضو هیئت علمی گروه فلسفه اسلامی) از مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران و دکتر طاهره کمالی‌زاده (عضو هئیت علمی و مدیر گروه فلسفه اسلامی و حکمت معاصر)، دکتر سید مصطفی شهرآیینی (رئیس پژوهشکده فلسفه)، و آقایان دکتر هادی وکیلی، دکتر مهدی اسدی، دکتر مرتضی جعفریان، و دکتر محمدامین شاهجوئی از اعضای هیئت علمی گروه فلسفه اسلامی و حکمت معاصر پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی.
در ابتدای نشست هر یک از اعضای هیئت علمی، سوابق علمی و حوزه‌های تخصصی خود را معرفی نموده و در ادامه نیز مدیران گروه‌ها گزارشی از برنامه‌های پیش رو گروه ارائه نمودند. برای همکاری و تعامل بیشتر بین دو مجموعه پیشنهاد شد که همکاری‌ها در قالب طرح‌های پژوهشی و انجام کلان‌پروژه‌ها و همکاری در برگزاری کارگاه‌ها و کرسی‌های ترویجی و نشست‌های تخصصی ادامه داشته باشد. در پایان برای تعامل علمی بیشتر مقرر گردید که تفاهم‌نامه‌ای بین مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران با پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی صورت پذیرد.
https://www.irip.ac.ir/fa/news/712

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا