کرسی ها و نشست ها

سخنرانی با موضوع: پاره ای از مسائل بنیادین درباره انسان با رویکرد تعلیم و تربیت

به همت میز آموزش و پرورش دفتر تبلیغات اسلامی؛

دوره “آموزش دبیران فلسفه سراسر کشور” به صورت مجازی برگزار شد
دبیر میز آموزش و پرورش قطب های فکری و فرهنگی گفت: امسال دوره “آموزش دبیران فلسفه سراسر کشور” بصورت آنلاین برگزار شد و 200 نفر از دبیران فلسفه سراسر کشور بصورت غیرحضوری در این دوره شرکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد همکاریها، حجت الاسلام والمسلمین محمود شریعتمداری، دبیر میز آموزش و پرورش قطب های فکری و فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص برگزاری دوره “آموزش دبیران فلسفه سراسر کشور” گفت: یکی از فعالیت هایی که در میز انجام شد و امسال بخاطر شرایط کرونایی بصورت غیر حضوری برگزار شد آموزش ضمن خدمت بود که طی جلساتی که با وزارت آموزش و پرورش انجام شد این تصمیم گرفته شد.

وی با بیان اینکه امسال دوره “آموزش دبیران فلسفه سراسر کشور” بصورت آنلاین برگزار شد و 200 نفر از دبیران فلسفه سراسر کشور بصورت غیرحضوری در این دوره شرکت کردند که تعداد زیادی از این دبیران بتازگی جذب آموزش و پرورش شده اند.

دبیر میز آموزش و پرورش با اعلام اینکه دبیرخانه کشوری درس فلسفه امسال در استان لرستان بود، تصریح کرد: سرفصل های آموزش دبیران فلسفه سراسر کشور را به دبیرخانه ارائه کردیم و توسط آنها تایید شد.

وی گفت: در این دوره دکتر اعتصامی “رئیس میز آموزش و پرورش” 2 جلسه دو ساعته با موضوع تببین کتاب فلسفه 2 ،خانم دکتر فخری ملکی تدریس یک جلسه ای تحلیل محتوای کتاب فلسفه 2، دکتر رضا ملایی دو جلسه 2 ساعته فلسفه های مظاف در دوره معاصر، دکتر احمد شه گلی 2 جلسه دو ساعته با موضوع چالش ها و رویکردها در آموزش فلسفه و پاره ای از مسائل بنیادین درباره انسان با رویکرد تعلیم و تربیت، دکتر محمد فتحعلی نیز بحث فلسفه و مابعدالطبیعه را ارائه کردند.

حجت الاسلام والمسلمین محمود شریعتمداری با بیان اینکه بعد از دوره مقرر شد بصورت آنلاین یک آزمونی از دبیران فلسفه سراسر کشور گرفته شود و این نمرات در پرورنده انها درج شود، خاطرنشان کرد: این کلاس ها ضبط ویدیویی شده و در اختیار سازمان پژوهش وزارت آموزش و پرورش قرار می گیرد و در دسترس تمامی دبیران فلسفه کشور از طریق سایت سازمان پژوهش قرار می گیرد.

منبع
دفتر تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا